środa, 1 października 2014

Jesienno - zimowe dokarmianie kotów wolno żyjących

Fundacja KOTY KATOWIC również w tym roku otrzymała z Urzędu Miasta Katowice grant w wysokości 10 tysięcy złotych na zakup karmy dla kotów wolno żyjących z terenu miasta Katowice. 

Prosimy opiekunów kotów wolno żyjących o zgłaszanie się do programu na numer telefonu 888 - 83 - 85 - 86 oraz maila kotykatowic@vp.pl

Warunkiem uczestnictwa jest zameldowanie na terenie Katowic oraz dokarmianie kotów wolno żyjących na terenie miasta Katowice. Informujemy, iż fundacja będzie wydawać wyłącznie karmę suchą. 

Drodzy opiekunowie kotów wolno żyjących prosimy o zgłaszanie uczestnictwa w programie w dniach od 1 do 15 października 2014 roku. Po tym terminie nie będziemy przyjmować nowych zgłoszeń. Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie akcją każdy opiekun otrzyma 1 worek 14 kg suchej karmy dla kotów. 

Informujemy również, iż w akcji uczestniczy również fundacja FOR ANIMALS, która na swoich stronach internetowych będzie informować o przebiegu akcji. Fundacja ta również otrzymała kwotę 10 tysięcy złotych na ten sam cel. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz