wtorek, 23 lutego 2016

Wzruszające chwile


W piątek popołudniu zawiozłyśmy z Olą kotkę Daisy i kocurka Figaro, podopiecznych bezdomnego pana z działek, które dochodziły u nas po zabiegu sterylizacji. Po 10 dniach rozłąki ze swoimi ukochanymi kotami pan nie krył łez a kociaki niesamowitej radości. I my tez się ogromnie wzruszyłyśmy. Pan nie ma nic, a jednak ma wszystko, co najważniejsze- miłość i przywiązanie swoich kotów.
Kotki zostały wysterylizowane oraz wyleczone min. z kociego kataru dzięki wsparciu finansowemu wielu osób, za co z całego serca dziękuję!. Dzięki wpłatom wielu Państwa mogłyśmy wyposażyć również Pana z działek w wartościowe jedzenie dla jego podopiecznych kotów. 
Dzięki Państwa wsparciu mogłyśmy również wysterylizować kotkę Śmietankę, podopieczną starszego Karmiciela Pana Bogdana. Podczas zabiegu okazało się, że macica kotki okręcona jest wokół jelit i operacja poważnie się skomplikowała. Teraz jest już wszystko w porządku, a kotka dochodzi u nas po ciężkim zabiegu. 
Dziękujemy wszystkim za okazane serce i pomoc. Te nasze działania może i nie są jakieś spektakularne, ale staramy się powolutku, ale systematycznie zmieniać to kocie otoczenie wokół nas na lepsze :) 


Prosty sposób na relaks - okład z kotów i dobra książka!

Królowa matka czyli Kenia i księżniczka Koralia chyba na trochę przyciasnawym tronie, bo tu i ówdzie "wylewa" się trochę ciałka :)Emotikon wink Ale kto by się przejmował, grunt to być kochanym!Uwaga uwaga!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz