czwartek, 3 grudnia 2015

Mikołajkowe odwiedziny


W sobotnie popołudnie nasze Centrum Dowodzenia Świętami oraz naszą wesołą kociarnię odwiedziły Mikołaje i Mikołajki, które przyniosły świąteczne maskotki oraz przysmaki dla Zorganizowanej Grupy Plądrowniczej, jedzonko dla kotów wolno żyjących, ubrania dla ubogich Karmicieli kotów oraz dary które wiele osób zostawiło u Dorotki w drukarnianym punkcie zbiórki. Dziękuję za koce, latarki, kocie budki, oraz wiele innych potrzebnych w fundacji rzeczy. Szczególne podziękowania dla Diany Bilskiej za niesamowitą zimową budkę dla kotów, w której od razu zamieszkało naszych dwóch nowych kocich podopiecznych, Pani Ilonie z Mysłowic za wiele darów dla naszych kociaków oraz dla bezdomnych panów z działek, ubrania, latarki, buty, oraz inne potrzebne rzeczy. Bardzo dziękuję  naprawdę wielu osobom, które odpowiedziały na świąteczny apel i dały od siebie rzeczy materialne, ciepłe myśli, uśmiech. Zbiórka trwa!

Nasze kociaki odwiedziły także Inez z siostrą i mamą. Dziewczyny przyniosły jedzonko dla kotów, cudowną kołderkę, podusie, kocie zabawki oraz inne rzeczy potrzebne w siedzibie fundacji, przekazały również pieniądze, które wykorzystamy na diagnostykę Mikusi, o której w innym wpisie. Zabawom z kocimi wędkami nie było końca, Zuzu, Guliwer, Karen i Junior nie odstępowały Inez na krok. Było cudownie. czekamy na kolejne odwiedziny!

Odwiedziły nas także dwie cudowne wnuczki Joasi Kubackiej, naszej kociej fotografki. Dziewczynki przyniosły przysmaki dla kociaków, transporter, oraz zabawki :) Zabawa była przednia, a kociaki szczęśliwe :)

1 komentarz: