środa, 4 listopada 2015

Bajka


Ta śliczna koteczka to Bajka - o bajkowo zielono seledynowych oczach - to efekt naszej przedwczorajszej wieczornej łapanki. Zaczajenie w punkcie karmienia, grube rękawice i koteczka już jest w transporterku. Wczoraj została wysterylizowana, dzięki czemu na świat nie przyjdzie kolejne pokolenie niechcianych kociąt. Teraz dochodzi do siebie jako czasowa rezydentka naszej remontowanej siedziby. Mamy nadzieję, że bajkowa koteczka Bajeczka dojdzie szybko do siebie po zabiegu i wróci do swoich braci Pixiego i Dixiego, a my wyruszymy na kolejne sterylizacyjne łowy :)


Wszystko w naszym życiu zaczyna się od marzeń, które powolutku, powolutku krystalizują się w myśli, a one po jakimś czasie przekładają się na działanie. Tylko od nas zależy co zrobimy z marzeniami, czy uniosą nas do chmur, czy spadną na ziemię niczym grad, to od naszych marzeń zależy jak będzie wyglądał świat, to od nas zależy los zwierząt, od prostych wyborów. Teraz ziszcza się nasze marzenie, Fundacja KOTY KATOWIC będzie mieć własną siedzibę i mini hospicjum dla kotów. Jeszcze dużo pracy przede nami ale zamieniamy marzenia w działanie, a wtedy wszystko jest możliwe. Ten kocurek schowany w starej wykładzinie to pierwszy rezydent w naszej siedzibie. Jak widać remont dopiero się zaczyna, przed nami naprawdę mnóstwo pracy i nakładów finansowych, ale nareszcie będziemy mieć miejsce do wspólnych spotkań, mini - szpitalik, hospicjum, a także miejsce, gdzie wysterylizowane koty będą do siebie dochodzić po zabiegu! Naszą siedzibę uważam za obsikaną :)


Prosimy również gorąco o pomoc finansową w zakupie klatek, w których koty mogłyby dochodzić do siebie po zabiegach sterylizacji, kuwetek, posłanek, podkładów higienicznych, oraz środków odkażających, a przede wszystkim prosimy o przesyłanie dobrej energii i trzymanie kciuków za powodzenie przedsięwzięcia!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz