czwartek, 20 czerwca 2013

Eustachy i wieści

Miło mi zaprezentować naszego nowego podopiecznego - kocurka Eustachego :) Pojawił się tak po prostu na opuszczonej posesji i zjawia się na każdy posiłek :) 
Bardzo dziękuje za wpłaty na rzecz Fundacji, przyszły leki dla Maćka, mogłyśmy kupić także karmę specjalistyczną oraz inne preparaty dla kotów piwnicznych. Z pozytywnych wiadomości mogę przekazać, że kotka DIDI ( bez ząbków ) jest już zupełnie zdrowa :). Niestety są też i smutne informacje - stan naszej kotki Malinki bardzo się pogorszył. Przypadkowa osoba znalazła ją leżącą nieopodal piwnicy, gdzie ma swoje mięciutkie posłanko i dowiozła do schroniska, skąd wczoraj ją zabrałam. Jest teraz w klinice weterynaryjnej, gdzie lekarze robią co mogą. Proszę trzymajcie kciuki....
3 komentarze:

  1. Eustachy! Padłem!
    Genialne imię jak dla kota ;)) Sam miałem kiedyś Gryzeldę, ale nowa właścicielka przechrzciła ją na bardziej mainstreamową Plamkę.

    Ciekawe jak się nazywa mój sąsiad - kot Paput? Idąc tym konserwatywnym tropem, to może być Gerard, Hipolit albo Dionizy. Dionizy Paput Pierwszy! Bo mój domowy leń patentowany, to jest po prostu Rudy i tyle. Morfeusz, kocia jego w ogon szarpana!

    OdpowiedzUsuń
  2. Oj. Nie wiedziałam, że z Malinką gorzej. Eustachy bardzo ładny! :)

    OdpowiedzUsuń