środa, 23 marca 2016

Dziś na wesoło

Czego ( oprócz kotów ) nie może zabraknąć w kuchni rasowej kociary? Solniczki i pieprzniczki oczywiście w kocich kształtach! Dziękuję Ani i Oli za ten boski prezent :)


Efekt czytania przez Guliwera kobiecej prasy :)Emotikon wink "...Tegoroczna wiosna będzie szczególnie kochać włosy wirujące na wietrze, opadające miękkimi falami albo fantazyjnie zwinięte w koki, warkocze lub końskie ogony. Te ostatnie często w tandemie z ciężkimi grzywkami, które znów robią furorę. Posiadaczki krótszych włosów niech postawią na zadziorne, rozwichrzone fryzurki, tworzone dzięki specjalnym cięciom, które wpuszczą dużo powietrza w kosmyki" :)
O poranku :)Święta tuż tuż, jeśli już jemy jajka, to pamiętajmy o zwierzętach, dzięki którym je jemy. Wybierzmy jajka z cyferką 0. Każdy z nas ma wpływ na zmniejszenie popytu na jajka z nieetycznych chowów klatkowych i ściółkowych.
 MIŁEGO DNIA!!!1 komentarz:

  1. Z tymi jajkami to ciekawe, bo ostatnio sporo się czyta o tym, że te teoretycznie najlepsze, zerówki i jedynki zawierają czasem szkodliwe substancje, ponieważ co z tego że kura ma trawę, grzędę i wychodzi na dwór, skoro rzecz się dzieje np. w Katowicach przy drodze szybkiego ruchu...


    Tak mi się teraz przypomniało (wybacz spam) https://youtu.be/Dm8pL9-DuNM?t=2m20s

    OdpowiedzUsuń