poniedziałek, 14 marca 2016

Co u nas

Wczoraj odwiedziła nas Ela która prowadzi sklep Vegemoda.pl przywiozła kociakom jedzenie,  ogromny drapak, oraz super prezent do siedziby fundacji - biurko wraz z półkami na dokumenty :) Na zdjęciu z naszym podopiecznym Królem Minoskiem :)

A co do Minoska, to dzisiaj ponownie będzie miał zmieniany gips na tylnej nóżce, ostatnio robione zdjęcia rentgenowskie wykazały, iż kość dobrze się zrasta i jeśli wszystko pójdzie pomyślnie, to za 2 tygodnie gips będzie mógł już trwale zostać zdjęty. jak widać gips nie przeszkadza mu w świetnej zabawie :)
Kocurek Olek również doszedł do siebie. Po pogryzieniach nie ma już nawet śladu :)Uwaga uwaga wiosenna promocja! Tylko do końca marca profesjonalne przycinanie i porządkowanie trawników, w pełni ekologiczne, sprawne, 100% skuteczności. Napęd na chrupki. Kontakt: Zorganizowana Grupa Plądrownicza ;) czyli Kenia, Koralia, Karioka i Guliwer w akcji!


Zachęcamy również do zakupu charytatywnych kartek Wielkanocnych z wizerunkami naszych podopiecznych. 1 kartka = 1 koci obiadek. Drukarnia Katowice ul. Sobieskiego 14 


Miłego tygodnia!!!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz