czwartek, 9 marca 2017

Na drapaku

Na drapaku, w dzień handlowy różne toczą się rozmowy :)

Bardzo dziękujemy za wszelkie wsparcie kociego domu, oraz naszych podopiecznych wolno żyjących kotów. Wszelkie jedzenie, koce, ręczniki, makaron, zabawki dla kotów można przekazywać do naszego stałego punktu zbiórki w Drukarni Cyfrowej Katowice ul. Sobieskiego 14, czynne w godzinach 8.30 - 16.30.

Informujemy, iż chwilowo nie działa nasz fundacyjny numer telefonu, za utrudnienia w kontakcie z nami przepraszamy. Wszelkie zapytania prosimy kierować na maila kotykatowic@vp.pl

I jeszcze o tym jak ważne jest szczepienie kota domowego:

Obecnie leczymy 2 koty na bardzo ciężką odmianę kociego kataru - tzw. kaliciwirozę, która powoduje bolesne owrzodzenie jamy ustnej kota. Koty nie jedzą, konieczne jest podawanie co kilka godzin drogich preparatów energetycznych przez strzykawkę do jamy ustnej Convalescence, oraz Calo - Pet, regularne podawanie kroplówek oraz smarowanie jamy ustnej specjalnymi preparatami Solcoseryl ( koszt małej tubki to około 40 zł ). Oprócz tego podajemy antybiotyki oraz preparaty wirusobójcze. A wystarczyło, by właściciele zaszczepili swoje koty... Apelujemy, szczepcie swoje koty, koszt podstawowych szczepień nie przekracza 60 złotych, a leczenie nie szczepionego kota to koszt około 600 złotych. Starsze koty można szczepić co 2 - 3 lata. Wszystkim opiekunom kotów polecamy również preparat Virkon S, działa bakteriobójczo, grzybobójczo oraz wirusobójczo. Wystarczy raz na miesiąc spryskać mieszkanie, a raz w tygodniu kuwetę kota, by mieć pewność, że żadne wirusy przyniesione na naszych butach nie zagrażają naszemu pupilowi. Koszt preparatu to około 25 złotych, jest bardzo wydajny, stosuje się go rozpuszczając jedną łyżeczkę w wodzie w spryskiwaczu kupionym np. w Ikea ( 3 zł ). 

Koty w naszym kocim domu są regularnie szczepione i odrobaczane, to bardzo ważne, by zachować na długo zdrowie i życie naszych pupili.

Minos i Lady Makbet 
Selenka

Marek Antoniusz i Pikadorr


Migotka i Kardamon

Kardamonek


Marek Antoniusz, Pikadorr, Lady Makbet


Ofelia i Lady Makbet 

Hamlet


MIŁEGO DNIA!!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz