czwartek, 23 marca 2017

Dolce far niente

Pani Mikusia wie dobrze, co to dolce far niente
Kto choć raz odwiedził Włochy, ten wie, że  dolce far niente, czyli słodkie nieróbstwo to sposób na długie, spokojne życie :) My jako Polacy jesteśmy bardzo zagonieni, wiecznie spóźnieni, ciągle gdzieś pędzimy, nieustannie coś załatwiamy, a wieczorem padamy ze zmęczenia, nic właściwie z tego dnia nie mając dla siebie. Dlatego czasem warto się na chwilę zatrzymać i zadać sobie pytanie, gdzie tak pędzę i po co się tak spieszę, usiąść sobie przy filiżance aromatycznej kawy, zjeść pomarańczę, włączyć spokojną muzykę, zapalić nastrojową świeczkę i pomyśleć o czymś przyjemnym, spotkać się z fajnymi znajomymi, pośmiać się i nie myśleć o smutnych sprawach. Czy nie uważacie, że koty perfekcyjnie opanowały dolce far niente ??? ;)


Kiedy oglądasz jakieś pierdoły w telewizji, bo na pilocie śpi kot i nie chcesz go obudzić, ba i to jaki kot - sama królowa Pyza ;)Karen i Pan Mikuś również dobrze wiedzą, jak to cudownie nic nie robić :)

Szalone ogrodniczki Karen i Zuzu, czyli" wypierdzielamy to zielsko w kosmos, tylko w zadek kłuje i widoki zasłania" 


Dawno dawno temu przez zupełny przypadek obejrzałam fajny film - Kocia Agentka Panna Minoes. Tytułowa Panna Minoes to kotka, która została zamieniona w młodą kobietę i przy pomocy pewnego dziennikarza oraz swoich kocich przyjaciół próbuje rozwikłać zagadkę pewnego pana, który udaje zwierzoluba, a naprawdę okazuje się....nie zdradzę sekretu i tym którzy filmu nie widzieli a kochają koty to polecam ten familijny film całej rodzince. I tak razem z Dorotą wpadłyśmy na pomysł założenia swojego własnego butiku z kocimi gadżetami. Ponieważ uwielbiam modę, a Dorota ma talent do szycia postanowiłyśmy zacząć od naszej nowatorskiej kolekcji toreb. Dorota wybrała materiały i torby uszyła, a ja zrobiłam zdjęcia i serdecznie zapraszam do czytania naszego kocio - modowego bloga o życiu, ciuchach i oczywiście KOTACH :) :) :) !!
Zapraszam po raz kolejny do zakupu toreb charytatywnych z butiku Panny Minoes. Ekologiczne bawełniane torby przetestowane przeze mnie na morskich falach, wulkanicznym pumeksie, gorącym piasku, wypchane do granic możliwości ubraniami z włoskich wyprzedaży, przy tym stylowe i niepowtarzalne :) Cena 55 zł


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz