niedziela, 12 lutego 2017

Juliusz Cezar

"Umrzeć, tego nie robi się kotu...Bo co ma począć kot w pustym mieszkaniu. Wdrapywać się na ściany.Ocierać między meblami.
Nic niby tu nie zmienione, a jednak pozamieniane. Niby nie przesunięte,
a jednak porozsuwane. I wieczorami lampa już nie świeci...", po raz kolejny ten smutny wiersz Wisławy Szymborskiej wraca do nas jak bumerang. 

W piątek po długiej chorobie odeszła starsza pani Ela, miała tylko tego kocurka, a on miał tylko ją. Starsza pani wiedziała, że umiera i poprosiła sąsiadkę, o znalezienie miejsca dla kota, żeby nie trafił do schroniska, żeby to było dobre miejsce, z dobrymi ludźmi. Sąsiadka znalazła nas, pokazała bloga, zdjęcia naszych kotów i starsza pani wiedziała, że może spokojnie umrzeć, bo jej kocurek trafi do nas, a my będziemy o niego dbać jak tylko możemy najlepiej. W sobotę Juliusz Cezar przyjechał do naszego kociego domu. Na początku był bardzo wycofany i bał się, ale teraz otwiera się coraz bardziej, pozwala już się głaskać, szczotkować, ma apetyt. W najbliższych dniach kocurek przejdzie badania, które pozwolą ocenić jego stan zdrowia, zostanie odrobaczony i zaszczepiony. Prosimy o wsparcie na badania profilaktyczne oraz specjalna karmę dla kotów długowłosych. Kot - istota doskonała. Otello, jaki wyrósł z niego piękny kocur, po prostu starożytny Adonis :)


Mame gdzie jesteś, tęsknię czekając na obiad / czekam tęskniąc za obiadem / obiad tęsknie czeka czy jakoś tak to było. 

Mame o której wracasz z pracy, trzeba mnie nakarmić i całować stópki ;)


Selena i Hamlecik :) czyli "mówiłem ci mały gówniaszczu, żebyś za mną nie łaziła!" ;)


" tylko nie gówniaszczu, tylko nie gówniaszczu ty wykastrowany samcu z przerośniętym ego" ;)

Harmonia :)

Selenka i Lady Makbet 

Anielka, czyli koty to promyczki światła, które rozjaśniają nam dzień <3

Ostatnio odwiedzili nas Pan Grzegorz i Basia :) Kotki były przeszczęśliwe z odwiedzin, a ja słuchałam jak zaczarowana opowieści o podróżach i o tym jak żyją koty w innych krajach świata :) 
Bełek zapytuje " a co Ty zrobiłeś, by ten tydzień zaczął się dobrze ?" ;)


I jeszcze nasza gwiazda Pyzunia :) na dobry początek tygodnia :)


Dobrego Dnia!!!!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz