poniedziałek, 30 stycznia 2017

Królowa Margot


Poznajcie Królową Margot. Ta maleńka kruszynka została znaleziona wyziębiona i wycieńczona przez Helgę i Dorotę. Panie przewiozły kicie do weterynarza, jednak nie za bardzo wiedziały co z nią dalej zrobić i tak nasza fundacja przejęła opiekę nad maleństwem. 

Obecnie koteczka znajduje się pod troskliwą opieką pani Doktor Karoliny i Pani Doktor Oli, które walczą o powrót do zdrowia tej maleńkiej istotki. 
Kicia jest wychudzona, natychmiast zostały zrobione testy na panleukopemię, które na szczęście wyszły ujemne, otrzymuje kroplówki, witaminy, preparaty poprawiające jej kondycję oraz jest na diecie Royal Canin, ponieważ cierpiała na biegunki. 
Wczorajsze testy na koci aids i białaczkę również wyszły ujemne. 

Kicia jest małą lwicą, jest niesamowicie zadziorna, dlatego otrzymała imię z powieści Aleksandra Dumasa - Królowa Margot. 

Bardzo prosimy o wsparcie finansowe na leczenie kici. Trzymajcie również kciuki za maleństwo.
Ostatnio bardzo wystraszył nas Bełek, nasz białaczkowy podopieczny. Wydawało się, że po antybiotykoterapii infekcja zniknęła bez śladu, a w pewnym momencie kocurek zaczął się przewracać i przeraźliwie miauczeć. Okazało się, że gorączka wróciła i musieliśmy natychmiast przetransportować kocurka do pani weterynarza. Przy okazji Anielka również otrzymała długoterminowy antybiotyk Convenia na nawracający koci katar. 


Ostatnie dni miałam przyjemność spędzić w Rzymie. oczywiście pierwsze kroki po przylocie skierowałam do kociego sanktuarium Torre Argentina i odwiedzin działającej tam Fundacji Gatti di Roma :) 

Watykan i baloniki od pielgrzymów dla papieża Franciszka :)

  Miłego tygodnia!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz