piątek, 9 grudnia 2016

Mnóstwo prezentów :)


Przedwczoraj dotarła do mnie tajemnicza paczka oznakowana pieczątką "Kot w worku". W paczuszce był szałowy komin w kocie wzory, przysmaki dla kotów, nietłukąca bombka z mięciutkiego flauszu, oryginalna kocia myszka, oraz cudne piórkowe boa, które Zuzu zaraz rozpakowało i zabawa zaczęła się na dobre. Ale najbardziej wzruszająca była karteczka dołączona do środka, z podziękowaniem za każde uratowane kocie życie. Naprawdę bardzo, bardzo się wzruszyłam. Dziękuję z całego serca osobie, która sama ratuje koty, pomaga na naszej kociarni a jeszcze pomyślała o mnie :)Drodzy Darczyńcy, Pan Mietek z działek i jeden z jego podopiecznych, wykastrowany i leczony przez nas kocurek Figaro dziękują za wszelkie dary, które otrzymali dzięki akcji "Świąteczna robota dla człowieka i jego kota" <3 Dzięki Wam kotki z działek będą mieć super święta, a pan Mietek nie będzie się musiał martwić, co da kotom jeść <3 Jesteście wspaniali!!!
Dziękujemy też za wszystkie wpłaty mikołajkowe dla kotów <3


Wczoraj nasze Centrum dowodzenia świętami, czyli ja, Ola i małe elfy w postaci kociaków dzieliło kolejne dary, które przyjechały z punktów zbiórki. Robiłyśmy paczki, które tym razem trafią do podopiecznych pana Józka z Mikołowskiej, starszego pana Bogdana oraz do kotów z działek przy ulicy Francuskiej. Bardzo dziękujemy za okazane serce, za puszki, przysmaki i fantastyczny makaron. Pan Józek często sam niedojada, bo woli kupić kotom jedzenie niż sobie, więc makaron bardzo się przyda. 


Przedwczoraj zapukał do naszych fundacyjnych drzwi listonosz z kolejną tajemniczą paczką. Okazało się, że jak zwykle pani Maria przysłała kotom najpyszniejsze puszeczki Sheby, Schesira, inne  które kotki po prostu uwielbiają. Bardzo Pani z całego serca dziękujemy!!!!


Dziękujemy za wszelkie wpłaty na utrzymanie naszego Kociego Domu!
Pani Ilono, Sabino, Mario, Lucyno, Doroto, Ewo, Aniu, panie Pawle oraz innym wspaniałym osobom z całego serca dziękujemy! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz