wtorek, 6 grudnia 2016

Mikołaj


O czym marzą zwierzaki w dniu Świętego Mikołaja? Mają tylko jedno marzenie, mieć swojego człowieka do końca swojego życia, nie oczekują drogich posłań i obroży, wypasionych zabawek, im wystarcza nasza obecność, to dla nich prezent każdego dnia - ciepły spokojny dom. Ja staram się być Świętym Mikołajem codziennie - o poranku przed pracą - powiesiłam nowe kulki dla wróbli i sikorek na drzewach, nakarmiłam koty wolno żyjące pod piwnicą, pod garażem wysypałam ziarno dla gołębi. Tak niewiele trzeba, by być Mikołajem :)


Mikołaju Święty, gdzie są moje prezenty? hmmmm?

Gdzie ta wtyczka, czyli kto tak naprawdę zakłada ozdoby świąteczne ;)


Rozpoczął się cudowny okres oczekiwania na święta. W naszym kocim domu również panuje magiczna atmosfera, a wczoraj Kardamonek testował świąteczne naklejki na okna. Wkrótce pojawi się też prawdziwa choinka i dopiero wtedy zacznie się zabawa 


 Selena, Oluś i Minos, czyli obudź nas na wiosnę :)


Dzisiaj kolejny dzień grudnia, wiele dzieci zje kolejną czekoladkę z kalendarza adwentowego, więc postanowiłam was poczęstować również"czekoladką", a więc czymś pozytywnym. Na osiedlu pojawiła się kotka z małymi i tułała od okna do okna szukając schronienia i pewnego dnia zobaczył ją pan z parteru pewnego bloku, popędził do piwnicy i otworzył okienko z korytarza, a inni ludzie z bloku i następnego bloku zaczęli przynosić jedzenie i wodę. To właśnie jest magia i szacunek do życia, każdego życia <3
PS. Kiedy odkarmi małe zajmę się sterylizacjąOla już w piątek przyniosła kociakom prezent na Mikołaja- mięciutkie i oryginalne posłanko. Jaki był ścisk, jaki tłok. Każdy członek Zorganizowanej Grupy Plądrowniczej chciał pierwszy testować prezent. Ola dziękujemy :)


A więc Grinch istnieje i świąt dla wszystkich kotów nie będzie??? Nie martw się Panno Migotko, na świecie jest wiele dobrych ludzi, którzy pomagają kotkom codziennie i w różny sposób, a my przypominamy o punktach zbiórki karmy i makaronów dla kotów z działek:
Drukarnia Cyfrowa Extra . com Katowice ul. Sobieskiego 14
Gabinet weterynaryjny SUPERVET Katowice ul. Oswobodzenia 56
Salon Fryzjerski Katowice ul. Plebiscytowa 2
zapraszamy do zakupu naszych kalendarzy, bombek i kartek, cały dochód przeznaczamy na zabiegi sterylizacji kotów wolno żyjących.
Miłego dnia!!!!!

zapraszamy do zakupu kartek charytatywnych - jedna kartka = jeden koci obiadek, dostępne w drukarni cyfrowej Katowice ul. Sobieskiego 14 przypominamy także o świątecznej zbiórce w Gabinecie weterynaryjnym SUPERVET w Katowicach przy ulicy Oswobodzenia 56, można tam nabyć uszyte ręcznie przez Dorotę maskotki - breloczki i kalendarze fundacyjne. zapraszamy :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz