piątek, 18 listopada 2016

Kolejna chora łapka

Od kilku dni ten piękny kocurek miał widoczny problem z łapką, ale dopiero wczoraj udało się Oli odłowić go i zawieźć do doktor Karoliny, gdzie okazało się, iż łapa jest bardzo napuchnięta, prawdopodobnie przez ranę wdała się jakaś infekcja. Przy okazji kocurek zostanie też wykastrowany, został odpchlony i odrobaczony. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe na leczenie kociaka i trzymanie kciuków za jego szybki powrót do zdrowia. Dziękuję Oli za szybką interwencję :)

Razem z Olą prowadzimy także akcję pomagania osobom bezdomnym mieszkającym na działkach, zwłaszcza w zakresie sterylizacji i leczenia zwierząt, z którymi mieszkają, a także dostarczania karmy. Obecnie zajmujemy się odławianiem tej czarnej koteczki na zabieg sterylizacji oraz ogólnego przeglądu stanu zdrowia. Trzymajcie kciuki za powodzenie akcji. 

 

Wczoraj obchodziliśmy dzień czarnego kota :)Minosik czyli " ale jak to święto czarnego kota, a kiedy jest święto kota trochę czarnego?"


Bajeczny Hamlet, nawet nie zauważyłam, kiedy wyrósł z niego taki piękny kocur...

 

uroczy Marek Antoniusz

Selenka 

Maleńka Selenka zaprasza do zakupu kartek świątecznych z jej wizerunkiem do nabycia w Drukarni w Katowicach przy ulicy Sobieskiego 14 :)


 Wspaniałego weekendu!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz