czwartek, 24 listopada 2016

II edycja Świąteczna robota dla człowieka i jego kota


Dzisiaj jest 24 listopada, dokładnie za miesiąc niemal każdy obchodzący Boże Narodzenie zasiądzie przy wigilijnym stole, w ciepłym domu, z pachnącymi potrawami, w blasku choinki i magicznym nastrojem. Pomóżcie nam zorganizować święta kotom, które żyją w piwnicach i na działkach z ludźmi bezdomnymi. Ogłaszamy wielką zbiórkę karmy w puszkach, makaronów, z których porobimy paczki dla podopiecznych kotów ludzi bezdomnych oraz uboższych karmicieli. Rusza więc II edycja "Świąteczna robota dla człowieka i jego kota" Pomóżcie!

Punkty zbiórek: 

Drukarnia Katowice 

ul. Sobieskiego 14

Gabinet weterynaryjny SUPERVET Katowice ul. Oswobodzenia 56

Salon Fryzjerski 
Katowice ul. Plebiscytowa 2

Wczoraj odwiedziła nas Ines, która zorganizowała zbiórkę darów dla naszych podopiecznych kotków w swojej szkole podstawowej. Razem z mamą przyniosły torby smakołyków, mięciutkich kocyków, zabawek, a nawet ręcznie zrobioną poduszeczkę i zabawki z piórkami. Bardzo dziękujemy z całego serca wszystkim dzieciom, które przynosiły dary, oraz Ines, która wymyśliła i zrealizowała cały ten projekt. W takiej małej dziewczynce bije takie wielkie serduszko <3 Bardzo dziękujemy Ines oraz jej cudownej mamie - Janina Hluchnik <3

wczoraj Joasia przyniosła kotom cudowne poduszki na parapet. Kociaki od razu wszystko testowały, a Selenka zrobiła sobie z tych poduszek swoje małe łóżeczko. Poduszki ekologiczne, z polskich materiałów, ręcznie przez Joasię robione :) Jestem otoczona fantastycznymi osobami, które mi niesamowicie pomagają i odciążają z codziennych zwykłych czynności na kociarni, a w tym czasie ja mogę odpocząć lub poświęcić czas na łapanie kotów do sterylizacji.Dziękujemy za każdą wpłatę nawet najdrobniejszej kwoty, która wydawana jest na leczenie, zabiegi sterylizacji kotów wolno żyjących oraz utrzymanie naszego Kociego Domu!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz