środa, 14 września 2016

Urodziny Zorganizowanej Grupy Plądrowniczej

Dokładnie 731 dni temu, czyli 2 lata pewnej chłodnej już wrześniowej nocy na świat przyszedł tajemniczy miot, zwany później, z uwagi na swój wybitny dar plądrowania wszystkiego wokół, Zorganizowaną Grupą Plądrowniczą. Ich mama Kenia oraz Karioka, Koralia i Guliwer zostali ze mną, jedyny czarny kocurek w miocie znalazł cudowny dom u Beaty P., kocurek Teofil kochający domek u Karoliny i Rafała. Przed ich narodzinami moje życie i mój dom był może i spokojny, czysty i zadbany, ale chyba nigdy nie mógł nazywać się domem. Dopiero oni nadali mu ten specyficzny koci charakter, styl i wygląd :)  Sto lat plądrowania Grupo!

Karioka
 Zorganizowana Grupa Plądrownicza dzisiaj -Kotek na żółtym tle to Teofil mieszka u Karoliny i Rafała, piąty kociak z miotu mieszka 2 bloki ode mnie dalej i jest piękny i zadbany, bo często widuję go na balkonie, niestety nie mam zdjęcia :)

Teofil

Guliwer

Koralia
Wczoraj Zorganizowana Grupa Plądrownicza otrzymała super prezent - cudowne zielone mięciusie - podusie na półeczki. Ekipa zaraz zleciała się testować owe cuda, tym bardziej, że Joasia wykonała je własnoręcznie z polskich materiałów za co jej bardzo bardzo dziękuję w imieniu kociaków, które wylegują się teraz na nich rozmarzone :)

I jakby jeszcze ktoś miał wątpliwości, dlaczego nazywam ich Zorganizowaną Grupą Plądrowniczą - Guliwer rozmontuje wszystko szybko i profesjonalnie - na zdjęciu zajmuje się dekapitacją posłanka od Joasi :)Koralia o poranku, muskana pierwszymi promieniami słońca, w oparach mojej świeżo zaparzonej kawyNasza nowa podopieczna Cayenne po zmarłej pani czuje się już u nas jak w domu. na początku była smutna i taka zgaszona, a teraz już widać odprężenie i zupełny spokój. Na początku korzystała ze swojej kuwetki i chciała jeść ze swojej miseczki, a teraz odkryła kuwety "zabudowane" i tylko tam załatwia swoje potrzeby oraz biegnie za kociakami do rozkładanych przeze mnie misek. Cayenne robimy wszystko byś była szczęśliwa :)


Pyza w całej swojej okrągłości 

Miłego dnia!!!!!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz