poniedziałek, 19 września 2016

Delegacja


Wczoraj znowu przyszła do nas tajemnicza paczka. W poprzedniej były cudowne mięciutkie kocyki, a w tej... smakołyki, przysmaki, pyszne saszetki i to co tygryski lubią najbardziej czyli drapako - domek. Co tam był za ścisk, co za przepychanki, bo każdy kotek choć przez chwilę chciał zobaczyć co to za nowość przybyła na kociarnię. Bardzo dziękuję z całego serca wszystkim osobom, które nas wspierają, przysyłają paczki, kibicują naszym kociakom. Dziękujemy z całego serca, bez Was utrzymanie naszej Kociarni byłoby bardzo trudne. 
Bardzo dziękuje także za zabawki dla Kardamona :)
Tym razem Zorcia podróżniczka pojechała z nami na delegację do Gorzowa Wielkopolskiego, Szczecina i Niechorza.  Było wspaniale, a Zorci strzeliło 50.000 przejechanych samochodem kilometrów :) 


szczecińskie Błonia
zachód słońca zza psich uszu
I jeszcze taka mała refleksja...
Podczas jednego ze spacerów z Zorką postanowiłam choć trochę posprzątać las wokół domków campingowych. Podczas półgodzinnego spaceru zebrałam 40 butelek po alkoholu, 50 puszek po piwie, niezliczoną ilość opakowań po chipsach i wodzie mineralnej, reklamówki, puste opakowania po lodach. Po prostu góra śmieci po ludziach którzy przyszli do lasu "odpocząć". Bardzo to smutne, bo skoro nie było im ciężko przynieść pełnych opakowań, to tak ciężko zabrać po sobie puste? Pozostawione puszki i butelki to śmiertelna pułapka dla żuków i innych owadów...

Las odwdzięczył mi się koszem borowików :)Wróciłyśmy z Zorcią do domu i... Pyzunia strzeliła foch królowej, a po 10 minutach kołdra, prześcieradło i materac były już obficie obsikane świeżym pyzusinym moczem... Cóż mam za swoje, królowej się tak nie porzuca, żeby sobie pooglądać jakieś morze prosimy o wsparcie na leczenie naszego Kardamona oraz sterylizację Otella, Ofelii, Lady Makbet i Hamleta, jak ten czas leci! Kupując maskotkę wspierasz fundację :)Zapraszamy także do zakupu naszego kalendarza charytatywnego na 2017 rok - koszt 30 zł :) 
zdjęcia i wykonanie Joanna Kubacka :) 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz