wtorek, 2 sierpnia 2016

Odwiedziny :)Nasz mały żbik Selena czuje się dobrze, nie chcę zapeszać, bo mam nadzieję, że wszystko będzie OK. Trzymajcie kciuki!
Księżycowa Dziewczynka Selena ( jak ją pięknie nazwała pani Joanna ) od razu jak tylko poczuła się lepiej wdrapała się na najwyższy drapak w domu i lustrowała okolicę :)

W sobotę odwiedziła nas Pani Ilona, która, że nie dość, że regularnie wspiera naszych podopiecznych, to jeszcze sfinansowała koszty leczenia oczu naszej Didi, oraz oczywiście przyniosła całą torbę smakołyków i zabawek :) za co bardzo Pani Ilono dziękujemy!!!!!! 

Wszystkie kotki czekały w kolejce po smakołyki i do głaskania, a wszystkie zabawki i tunel zostały natychmiast przetestowane :) 


Kiedy jesteś królową, służące sobie poszły a myślisz, że Cię nikt nie widzi 
 
Zdjęcie zrobiła Joasia Kubacka 


Przepis na koci uśmiech: mięciutki fotelik, szczypta słońca i świadomość bycia kochanym 
Dziękujemy jeszcze raz Pani Ilonie oraz wszystkim naszym darczyńcom. Dzięki Wam te wolno żyjące kiedyś koty znalezione na śmietniku chore, słabe, stare, pokaleczone, z przewlekłymi schorzeniami, odebrane z interwencji, mają odpowiednią  karmę, zabawki, opiekę weterynaryjną. Dzięki Wam drodzy darczyńcy codziennie karmimy koty wolno żyjące w różnych punktach Katowic, stać nas na ich regularne odrobaczanie, odpchalnie, szczepienia, leczenie, sterylizacje.
Ocean składa się z miliardów małych kropli, które tworzą jego ogrom i potęgę. Nawet najmniejsza wpłata jest częścią podanej choremu kotu kroplówki, antybiotyku, pożywienia i tworzy falę dobroci. Mamy świadomość, że przez nasze ograniczenia czasowe i finansowe jesteśmy w stanie pomóc niewielkiej ilości kotów, ale mamy nadzieję, że wielu ludzi pójdzie za naszym przykładem i  zawiąże współpracę sąsiedzką i koleżeńską do opieki nad zwierzętami na ich osiedlu czy okolicy, a my zawsze możemy służyć dobrą radą. 

"jeśli nie wiesz co robić - rób dobro" 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz