środa, 27 lipca 2016

Dziś na wesoło

Mieć figurę niczym morska syrena? Nic prostszego - załóż fundację. Po pracy zawodowej nie będziesz mieć czasu na jedzenie obiadu czy kolacji, bo będziesz zajmować się zwierzakami, jeździć do weterynarza, podawać leki, zmieniać kuwety, dokarmiać a później i tak nie będzie ci się chciało jeść, bo będziesz się martwić skąd zdobyć pieniądze na leczenie, operacje i zakup żwirku  Weekend - łapanie kotów na sterylki, kto by się przejmował jedzeniem, a następnie czytanie komentarzy o sobie, że ty i fundacja nic nie robisz, więc jeść się odechciewa automatycznie. Jedyne co będzie cie odróżniać od syreny to krótkie włosy, bo na chodzenie do fryzjera i pielęgnację szkoda czasu i pieniędzy, przecież ile można kupić puszek za to!!!

Z cyklu: znajdź Zorkę ;)


Z cyklu: to się myje a nie wietrzy ;)Takie oto pokemony znalazłam dzisiaj rano w mieszkaniu  I nawet nie potrzebowałam płacić za wabiki  W roli pokemonów Oluś, Minos, Otello, Hamlet no i oczywiście Lady Makbet.

Majestatyczna Lady Makbet, mina, jakby chciała zacytować Lady Gagę "Don't call my name Alejandro, I'm not your babe Fernando
Don't wanna kiss Don't wanna touch Just smoke my cigarette and hush Don't call my name Roberto" 


Jak ekspresowo zmienić świat na lepszy? Posadź kwiaty dla siebie, krzewy dla wróbelków, drzewa dla większych ptaków, żuczków i innych istotek, przygarnij kota, adoptuj psa i się uśmiechaj. Jedz warzywa i owoce. Przyciągniesz osoby, które czują to samo. Świat będzie i piękniejszy i radośniejszy. Tyle każdy z nas może zrobić :)
Wieczorny "Ride the Lightning" ( kto słuchał kiedyś Metallicy  ) przyciągnął koty do okna, które z nieukrywaną fascynacją przyglądały się wyładowaniom atmosferycznym. Tylko nasz senior Junior, jako że trochę temu stracił słuch, nic sobie z tego nie robił :)

Śniadanie u Tiffany'ego czyli jak mówiła tytułowa bohaterka Holly Golightly grana przez Audrey Hepburn "Fajnie być największą szajbuską, wśród szajbusów" a ja dodam szajbuską zakręconą na punkcie zwierzaków "Jeden uśmiech, jedna minka, Już każdy z was, najtwardszy głaz, 
Od razu grzeczny i serdeczny jest dla każdej z nas. Słaba płeć, a jednak najsilniejsza, Słaba płeć, a jednak najmocniejsza,Wdzięk, szyk, charm, styl nasza broń to sex appeal" Lady Makbet :)
Prosimy o dalsze trzymanie kciuków za maleńką Selenę. Stan kotki się poprawia, ale nadal podajemy antybiotyki i w piątek pani doktor podejmie decyzje o dalszym kierunku leczenia małej. Miłego dnia!!!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz