wtorek, 19 kwietnia 2016

Minosik

Zrobienie Minosikowi dobrego zdjęcia graniczy z cudem. Ten koci dzieciak nadrabia wszystkie chwile spędzone w gipsie i testuje możliwości swoich łapek na wszelkie dostępne mu sposoby :) Dziękuję wszystkim osobom, które podarowały nam kołderki, ręczniki i kocyki. Dzięki Wam nie tylko łóżeczko, ale i cały pokój Minosika wyłożony jest mięciutkimi tkaninami :)
Emotikon heart

 
Bardzo proszę o pomoc w namierzeniu miejsca, gdzie można kupić poniższe zabawki: myszka Trixie z piórkami piszcząca przy dotyku, obudziła w Minosiku prawdziwy instynkt łowcy myszy, biega z nią non - stop, nie pozwala sobie zabrać zdobyczy :)Emotikon smile oraz piórka na patyku, które są hitem dla Zorganizowanej Grupy Plądrowniczej. Nie wiem kto nam podarował te zabawki, ale dziękuję z całego serca, bo są cudowne :)


Bycie mamą Zorganizowanej Grupy Plądrowniczej to niełatwa sprawa, lepiej odwrócić wzrok od kolejnych ekscesów dzieci. Tym razem wywlekanie świeżej zieleniny z doniczek ;)Emotikon smile Cóż, wdały się w ojca!

Mikuś czyli co prawdziwi mężczyźni robią wieczorami. Oczywiście! Grają w strategiczne gry on - line z kumplami ;)
I na poprawę nastroju Guliwer na kolanach i hmm jako, że mamy sezon kastracji kotów wolno żyjących w pełni, dość wymowny tytuł kryminału mojej ulubionej autorki ;) 
Dobrego dnia!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz